Hotel Tórshavn

5. září 2009 v 14:25 | Faeřan
Hotel Tórshavn
Klasifikace:
Adresa: Tórsgøta 4
_______ Tórshavn
Tel. číslo: +298 35 00 00
Email: ht@hoteltorshavn.fo
Web: www.hoteltorshavn.fo
Počet pokojů: 43
Ceny: od 3900 Kč

Hotel Tórshavn

Historie a umístění

Hotel Tórshavn byl založen roku 1923. V roce 2007 prošel velkou renovací a z ubytovacího zařízení pro námořníky se stal moderním městským hotelem. Nachází se na vynikajícím místě - u přístavu, a je to sem jen pár minut chůze z centra.

Pokoje

V hotelu Tórshavn se nachází 43 pokojů pro hosty a také 6 zasedacích místností. Na všech pokojích a v apartmánech platí zákaz kouření!

Jednolůžkový pokoj:

Výbava - bezdrátový internet, TV s plochou obrazovkou, stůl a židle, nádobí, rychlovarná konvice, satelitní TV, filmový kanál (placené), telefon, rádio, WC a koupelna.

Dvoulůžkový pokoj:

Výbava - bezdrátový internet, TV s plochou obrazovkou, stůl a židle, nádobí, rychlovarná konvice, satelitní TV, filmový kanál (placené), telefon, rádio, WC a koupelna.

Apartmán:

Výbava - výrobky pro ženy, kooupací plášť, fén, bezdrátový internet, TV s plochou obrazovkou, kulatý stůl se čtyřmi židlemi, nádobí, rychlovarná konvice, satelitní TV, filmový kanál (placené), telefon, rádio, WC a koupelna. Ze všech apartmánů je výhled na přístav.

Schůze a konference

Hotel má 6 zasedacích místností, vhodných jak pro malé tak pro velké skupiny lidí. Pokud je Vás 10, 30 nebo 60, hotel může zařídit vše potřebné pro zasedání. Místnosti jsou vybaveny projektorem, tabulí a bezdrátovým internetem.

Restaurace

V prvním patře hotelu je kvalitní restaurace, více informací o ní naleznete v článku Brasserie Hvonn. V přízemí se nachází ještě bar a kavárna. U hotelu je Vám pak k dipozici venkovní kavárna.

Odkazy

Interní odkazy:
Externí odkazy:

Poloha

Kategorie: Tříhvězdičkové hotely ____________________________________________________________________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama